Seminár „ruka v ruke spolu kráčame“

ruka v ruke spolu kráčame

Sebapoznávací seminár „ruka v ruke spolu kráčame“ je zameraný na lepšie spoznanie seba a rozpoznanie základných strachov a blokov, ktoré nám bránia kráčať vpred v ľahkosti a radosti. Ako fungujú tvoje vzťahy? Aký máš vzťah s partnerom či partnerkou? Čo ti zrkadlí tvoje dieťa? Aké sú tvoje vzťahy s rodičmi? Vieš Ako máš nastavený vzťah sám/sama so sebou? Prejavuješ si úctu a pozornosť? Vieš sa pred druhými ľuďmi prejaviť? Prispôsobuješ sa okoliu alebo kráčaš v súlade so svojim životným plánom? Vieš aké sú tvoje dary? Vieš ľahko rozpoznať a zmeniť svoje postoje a vzorce správania? Odpovede na otázky, ktoré sa otvoria počas stretnutí, budeme spolu hľadať počas 10 týždňového seminára.

Pre uzavretú a dôvernú skupinku rodičov sme vytvorili na dobu 10 týždňov tento transformačný seminár. Stretávať sa budeme v utorok večer alebo piatok doobeda počas 10 týždňov. a preberieme rôzne témy týkajúceho sa rodičovstva, vzťahov a zameriame sa najmä na pozornosť venovanú sebe, starostlivosť o seba či partnerský vzťah. V priebehu stretnutí pôjdeme do hĺbky sebapoznávania, počas ktorých dostanete návod ako fungovať spokojnejšie doma či v práci. Nájdeme kľúč k sebe a svojej tvorbe života. Seminár je uzavretý, nie je možné zúčastniť sa len niektorých stretnutí, nakoľko chceme zachovať dôvernosť skupinky.

V prípade, že chcete seminár „ochutnať“ a rozhodnúť sa, príďte si vytvoriť svoj zámer počas úvodnej lekcie v septembri. Počas semináru si vytvoríme aj podporný parfém na náš zámer. Tento jednorazový seminár je ochutnávkou na celý cyklus Ruka v ruke spolu kráčame, príspevok je 39,- Euro. Ak sa rozhodnete vstúpiť do celého seminára, zaplatíte len vstupné náklady na výrobu parfému vo výške 10,- Euro + sumu 290Euro za 10 týždňový seminár.

Teším sa na vaše životné príbehy. S láskou, Lucka

Termín našich stretnutí:

Čas: piatok 9.00-11.30h alebo utorok 19.30-22.00h
Dĺžka: 2,5 hod / 10 týždňov
Príspevok: 290Euro / 10 týždňov
Lektorka: Lucia Dedíková

PDF LETÁK s popisom STIAHNI TU: SEBAPOZNÁVACÍ SEMINÁR PRE RODIČOV

Koncept kurzu

Témy, ktorých sa spolu dotkneme:

❤️ Moje strachy a pochybnosti

❤️ Môj osobný priestor

❤️ Môj vzťah k sebe

❤️ Môj vzťah k druhým

❤️ Dieťa moje zrkadlo

❤️ Moje radosti a záujmy

❤️ Očakávania vs. realita a čo s tým?

❤️ Moje miesto vo svete a sebarealizácia

❤️ Krok ku zmene

❤️ Môj zámer

❤️ Rozhodnutie

❤️ Celistvosť, jednota

 

Moje úlohy počas semináru (budú aj domáce úlohy ;)):

🌹 Rozpoznám svoje pochybnosti a strachy, ktoré ma obmedzujú

🌹 Pomenujem a ošetrím svoje zranenia

🌹 Porozumiem „zrkadlám“, ktoré mi prichádzajú do života

🌹 Naučím sa techniky, ktoré mi pomôžu zvládať krízové situácie

🌹 Ujasním si svoju víziu a zámer, kam chcem smerovať

🌹 Ruka v ruke spolu kráčame – so sebou, s partnerom, s dieťaťom, so svojimi víziami a zámermi

🌹 V prípade záujmu ponúknem odporučenia pre prácu s deťmi doma: rozvoj kognitívnych funkcií ako sú rozvoj pamäte, rozvoj pozornosti, reči, rýchlosti myslenia, schopností pochopenia informácií, schopností posudzovania a riešenia problémov, predstavivosti, priestorovej orientácie, získavanie vedomostí z rôznych oblastí ai., rozvoj motorických zručností, rozvoj jemnej a hrubej motoriky, rozvoj kreatívneho a hudobného vnímania, rozvoj samostatnosti, sebahodnoty, socializáciu, rešpektujúci prístup

Vaši lektori

lucia-dedikova-akademia-montessori-e1692865409486.jpg
Mgr. Lucia Dedíková
Montessori pedagogička, konzultantka, kineziologička, etikoterapeutka