Terapie ♡ konzultácie ♡ semináre ♡

Terapie, konzultácie, semináre

Niekedy potrebujeme pomoc druhých ľudí, aby sme v svojom rozpoložení a zahĺbení neostali sami. Ak cítite volanie a potrebu sa vyrozprávať, vypočuť si názor odborníka, pomôcť s navigáciou, obráťte sa na nás.

Kineziológia

Kineziológia je zameraná na zbavenie sa emocionálnych blokov z minulosti, ktoré nám zasahujú do nášho každodenného života v prítomnosti. Tieto bloky sa prejavujú sa ako rôzne ťažkosti, či už zdravotné, vzťahové, finančné… Pomocou kineziologického svalového testu (jemné držanie za zápästie ruky a testovanie svalového tonusu) zisťujeme pozitívne a negatívne informácie, ktoré sú “zapísané” v našom tele. V našom tele sú zapísané všetky spomienky, emócie, pocity. Mnohokrát sme už dávno zabudli na krivdy a negatívne skúsenosti, ktoré sa nám udiali v minulosti. Tieto programy nám ale naďalej ovplyvňujú náš prítomný život. Každý z nás túži mať svoj život príjemný, každý z nás túži po láske a porozumení. Verím, že všetko, čo nás v živote stretne má svoj význam. Je len na nás samotných ako si to v živote zariadime. Zmena začína v našom vnútri a prejaví sa navonok.

Rada vás budem sprevádzať procesom transformácie pomocou kineziológie, etikoterapie, kvantovej terapie. Viem vám byť nápomocná, ak vás trápi nedostatok sebavedomia, sebadôvery, máte depresie, fóbie, strachy, finančné ťažkosti, nefunkčné vzťahy, ťažkosti v komunikácii a spolupráci, či zdravotné ťažkosti ako sú alergie, ochorenia dýchacích ciest, kožné ťažkosti, ekzémy, bolesti hlavy, poruchy spánku, ženské ochorenia, neplodnosť, problémy s chrbticou, úrazy, časté bolesti a iné ťažkosti, s ktorými si neviete sami poradiť a potrebujete naštartovať a nanovo začať vnímať svet.

Čas: podľa dohody, osobne alebo online
Dĺžka: 1-3 hodiny
Príspevok: 50 Euro / hodina, maximálne 100 Euro za sedenie
Sprievodca: Mgr. Lucia Dedíková

Konzultácie pre rodičov

Ak máte ťažkosti v komunikácii s deťmi, vaše dieťa nerozpráva, alebo rozpráva naopak veľa; ak je ustráchané, bojazlivé a veľmi prispôsobivé, alebo naopak drzé a nerešpektuje pravidlá; keď máte pocit, že neprimerane reagujete na správanie dieťaťa a neviete ovládnuť svoj hnev, ak hľadáte spôsob ako nájsť vzájomnú cestu k sebe, ak cítite, že potrebujete nastaviť hranice, aby to bolo pre obe strany (rodičia a deti) účinné, ak má vaše dieťa akékoľvek ťažkosti so sebou alebo okolitým svetomrada si vás vypočujem a porozprávam sa s vami o možnostiach riešenia.

Čas: podľa dohody, osobne alebo online
Dĺžka: 30 – 120 minút
Príspevok: 25Euro/30 minút; 50Euro/60 minút
Sprievodca: Mgr. Lucia Dedíková

Konzultácie pre školy

Ak máte svoju vlastnú Montessori skupinu detí (jasle, materská škola, základná škola) a potrebujete pomôcť s nasmerovaním, prídem do vášho Montessori prostredia na pozorovanie. Pozorovaním a následnými konzultáciami získate analýzu Montessori prostredia, zadefinovanie nefungujúcich faktorov a spôsob ich odstránenia, nastavenie a zefektívnenie procesov pre samostatné fungovanie detí, osvetu v Montessori prezentáciách, návod na pripravené prostredie v triede, návod na prácu s „inými“ hendikepovanými deťmi apod. Na základe pozorovania dostanete odo mňa spätnú väzbu, odporučenia pre vaše ďalšie fungovanie, prípadne ďalšie konzultácie, ktorými dosiahneme efektívne a príjemné Montessori prostredie.

Čas: podľa dohody, osobne alebo online
Dĺžka: 60 – 120 minút
Príspevok: 50Euro / 60 minút + cestovné náklady a náklady za ďalšiu komunikáciu
Sprievodca: Mgr. Lucia Dedíková

Arómaterapia skupinové stretnutie

Vôňa esenciálnych olejov je liečivou silou, ktorá nás rozveseľuje, osviežuje, pomáha nám pri ťažkých chvíľach vidieť to pekné a skutočné. Esenciálne oleje sú skvelým pomocníkom pri zdravotných i emočných ťažkostiach. Ich používaním zmeníte vnútorné nastavenie tela, čím sa zákonite zmení aj vonkajšia forma, teda zlepšenie zdravotného stavu. Som vďačná za silu dōTERRA terapeutických olejov, ktoré mám vždy po ruke.

Rada vám pomôžem s výberom, či odhalením pozadia vašich ťažkostí iTOVi prístrojom a objasnením súvislostí olejov a osobného nastavenia a smerovania klienta. Toto individuálne stretnutie vám prinesie vhľad do toho, čo môžete vo svojom živote zmeniť. 

Čas: podľa dohody, osobne alebo online
Individuálne stretnutie dĺžka: 30-60 minút
Príspevok individuálne stretnutie: 25Euro/30 minút – 50Euro/60 minút

Sprievodca: Mgr. Lucia Dedíková

iTOVi konzultácia

iTOVi nie je diagnostický prístroj, funguje na princípe vyslania elektronických frekvencií, následne zachytenia reakcie tela a spárovania s produktami dōTERRA, ktoré majú príbuzné frekvencie dôležité pre zlepšenie zdravotného či emočného stavu. Konzultácia spojená s meraním prístrojom iTOVi a vyhodnotením výsledkov trvá približne 30-60 minút. 

Čas: podľa dohody, osobne alebo online
Dĺžka: 30-60 minút
Príspevok osobná konzultácia: 25Euro/30 minút – 50Euro/60 minút
Sprievodca: Mgr. Lucia Dedíková

Vaši lektori

lucia-dedikova-akademia-montessori-e1692865409486.jpg
Lucia
Montessori pedagogička, konzultantka, kineziologička, etikoterapeutka