Dobrodružný a kreatívny večer detí 5-12r

Dobrodružný piatkový večer detí

Piatky… konečne máme po škole a môžeme oddychovať. Deti si užijú príjemný čas v spoločnosti našej lektorky po dobu 2,5 hodín. Deti zažijú pobyt vonku, hry, športové aktivity alebo prácu s Montessori pomôckami, tvorenie, kreatívne aktivity, kreslenie, spoločenské hry, zábavný film….vnútri v našom centre Akadémia Montessori.

Deťom je potrebné pribaliť snack – ľahkú večeru, vodu vo fľaši, ruksak, náhradné oblečenie pre prípad zamočenia, zašpinenia.

Počet miest je limitovaný, miesto je rezervované po uhradení príspevku deň vopred. Ďakujeme za vašu dôveru.

Informácie ku kurzu Montessori tábory pre školákov

VEČER DETÍ v Akadémia Montessori je určený pre všetky deti, ktoré si chcú užiť večerné dobrodružstvo a rodičia dostanú príležitosť mať voľný večer pre seba. S deťmi vo veku 5-12 rokov sa budeme hrať, športovať,  objavovať čaro Montessori pomôcok a kreatívne tvoriť 🙂

Čas: piatok
Dĺžka: 17.30-20.00h
Príspevok: 25Euro / 1 dieťa / 1 stretnutie
Vek dieťaťa: 5-12 rokov
Min/max počet: 5-12 detí

Večer detí v Akadémia Montessori

Chcete s partnerom vyraziť do mesta? Nemáte nikoho, kto by s vašim dieťaťom plnohodnotne trávil čas? Miluje vaše dieťa pobyt vonku, rado skáče, lozí, behá, miluje zvieratá či tvorí? Má rado deti, zábavu a jeho kamoši sú odcestovaní na víkend preč a ono sa doma nudí?
Stretávame sa v našom centre Akadémia Montessori, Čerešňova 2, Chorvátsky Grob. Pre uskutočnenie je potrebný minimálny počet 5 detí vo veku 5 – 12 rokov. V hodnote príspevku je materiál na tvorenie, lektorka, prenájom priestorov. Večera nie je zabezpečená, odporúčame pribaliť dieťaťu suchú večeru alebo snack a vodu, primerané oblečenie, repelent a krém na opaľovanie.

VEČER DETÍ v Akadémia Montessori je určený pre všetky deti, ktoré si chcú užiť večerné dobrodružstvo a rodičia dostanú príležitosť mať voľný večer pre seba. S deťmi vo veku 5-12 rokov budeme behať, skákať, loziť, hrať sa, športovať, tvoriť 🙂

Čas: piatok
Dĺžka: 17.30-20.00h
Príspevok: 180Euro / 1 dieťa / 12 stretnutí alebo 25Euro / 1 dieťa / 1 stretnutie
Vek dieťaťa: 5-12 rokov
Min/max počet: 5-15 detí
Sprievodca: Gabriela Baláková, Mgr. Lucia Dedíková

Vaši lektori

Gabriela-Balakova-e1693866420873.jpg
Gabriela Baláková
sprievodkyňa detí, kreatívna tvorkyňa
lucia-dedikova-akademia-montessori-e1692865409486.jpg
Mgr. Lucia Dedíková
Montessori pedagogička, konzultantka, kineziologička, etikoterapeutka