Letný denný tábor 2024

LETNÁ PRÁZDNINOVÁ ZÁBAVA 2024

(denný tábor pre deti 6-14 ročné)

Leto, voľno, prázdniny… radosť, smiech, voľnosť…zažite s nami nezabudnuteľné chvíle v pohode, tvorivosti a zábavy. Stretnutia sú zamerané na spoznávanie prírody a jej krás, zvierat, rastlín, športové aktivity, spoznávanie svojich darov a možností, tvorenie i rozvoj zručností a schopností dieťaťa.

Každý rok sa stretávame na Čiernej Vode so školákmi a zažívame dobrodružstvá nielen u nás v dedine, ale aj v blízkom okolí alebo v Bratislave. Tábor je zameraný na rôzne pohybové aktivity, počas ktorých spoznávame okolie, prírodu i svoje možnosti, chodíme na výlety a turistiky. Tento rok nás čaká letný denný tábor aj so psíkom Kiss a Darling, spoznávanie zvierat, deti môžu prísť odprezentovať svoje vlastné zvieratko, spoznávame okolie a svet, budeme sa venovať maľbe a tvoreniu. Počas oddychu v rodinnom centre deti môžu pracovať s Montessori pomôckami a rozvíjať svoje zručnosti. Každoročne nás čaká karneval alebo záverečná disco! Štvrtková prespávačka v centre Akadémia Montessori je vždy veľké dobrodružstvo, pridať sa môžu deti od 8 rokov alebo tie, ktoré sa odvážia ostať aj bez rodiča), piatok končíme po obede medzi 13.00-14.00hod.

Tábor je určený pre deti od 6-14 rokov. Skupinka je veľmi malá, minimálny počet 8 detí a max do 15 detí, preto máme možnosť sa osobne spoznať a pracovať na svojich individuálnych projektoch. V cene je zahrnutá strava (desiata, obed, olovrant), pitný režim, vstupy, cestovné náklady, lektori a hostia.

Čas: pondelok 22.07.2024 – piatok 26.07.2024
Dĺžka: 8.00-16.00h, štvrtková prespávačka, piatok do 13h.
Príspevok: 189Euro / 1 dieťa / 1 týždeň alebo 50Euro / 1 dieťa / 1 deň

PRIHLÁŠKA

Počet miest je limitovaný, pri voľnom mieste dostane rodič informáciu o platbe. Miesto je rezervované po uhradení príspevku. V prípade, že tábor sa nebude môcť z akéhokoľvek dôvod realizovať, vaše prostriedky získate naspäť na váš účet. Ďakujeme za vašu dôveru. Tešíme sa na vás počas leta. Lucia

Vaši lektori

Mgr. Lucia Dedíková
Mgr. Lucia Dedíková
Montessori pedagogička, konzultantka, kineziologička, etikoterapeutka
Gabriela Baláková
Gabriela Baláková
sprievodkyňa detí, kreatívna tvorkyňa