Montessori DOBRODRUŽSTVO 5-12 ročné deti

Montessori DOBRODRUŽSTVO

Piatky… konečne máme po škole a môžeme oddychovať. Soboty doobedia – voľno a čas na kamošov!

Deti si užijú príjemný čas v spoločnosti našej lektorky po dobu 2,5 hodín. Deti zažijú pobyt vonku, hry, športové aktivity alebo prácu s Montessori pomôckami, tvorenie, kreatívne aktivity, kreslenie, spoločenské hry, zábavný film….vnútri v našom centre Akadémia Montessori.

Deťom je potrebné pribaliť snack – ľahkú večeru, vodu vo fľaši, ruksak, náhradné oblečenie pre prípad zamočenia, zašpinenia.

Počet miest je limitovaný, miesto je rezervované po uhradení príspevku 20,- Euro deň vopred. Ďakujeme za vašu dôveru.

Informácie ku kurzu Montessori tábory pre školákov

Montessori dobrodružstvo je čas určený pre všetky deti, ktoré si chcú užiť piatkové alebo sobotné dobrodružstvo a rodičia dostanú príležitosť mať voľný večer pre seba. S deťmi vo veku 5-10 rokov sa budeme hrať, športovať, trénovať psíkov, behať v lese, objavovať čaro Montessori pomôcok alebo tvoriť 🙂

Čas: sobota
Dĺžka: 9.30-12.00h
Príspevok: 20,-Euro / 1 dieťa / 1 stretnutie (v prípade tvorenia je príspevok 25,- Euro)
Vek dieťaťa: 5-12 rokov
Min/max počet: 4-12 detí

Montessori DOBRODRUŽSTVO v Akadémia Montessori

Chcete s partnerom vyraziť do mesta? Nemáte nikoho, kto by s vašim dieťaťom plnohodnotne trávil čas? Miluje vaše dieťa pobyt vonku, rado skáče, lozí, behá, miluje zvieratá či tvorí? Má rado deti, zábavu a jeho kamoši sú odcestovaní na víkend preč a ono sa doma nudí?
Stretávame sa v našom centre Akadémia Montessori, Čerešňova 2, Chorvátsky Grob. Pre uskutočnenie je potrebný minimálny počet 5 detí vo veku 5 – 12 rokov. V hodnote príspevku je materiál na tvorenie, lektorka, prenájom priestorov. Odporúčame pribaliť dieťaťu snack a vodu, primerané oblečenie, repelent a krém na opaľovanie.

Vaši lektori

Gabriela-Balakova-e1693866420873.jpg
Gabriela Baláková
sprievodkyňa detí, kreatívna tvorkyňa
lucia-dedikova-akademia-montessori-e1692865409486.jpg
Mgr. Lucia Dedíková
Montessori pedagogička, konzultantka, kineziologička, etikoterapeutka