Montessori ladené denné tábory 2022

Montessori ladené denné tábory 2022

Naše tábory sa blížia a my už pripravujeme program, ktorý vaše deti poteší, ale i vnútorne obohatí. Stretneme sa prvé dva augustové týždne. Vybrať si deti môžu jeden, alebo oba turnusy, môžu prísť samé a nájsť si nových kamarátov, alebo prídu už s dobrou kamarátkou / kamarátom.

Tábory organizujeme len pre malý počet detí, vzájomne máme možnosť sa spoznať. Program si dolaďujeme spoločne s deťmi.

Témy, ktorým sa budeme venovať:

Vzťahy nám odkrývajú mnohé naše zranenia alebo pohladia našu dušu, keď príde z druhej strany porozumenie. Vnímam, že ich udržiavanie, zveľaďovanie, záujem o druhého je pre náš život dôležité a prospešné pre náš rozvoj. Počas našich táborov budeme zameriavať pozornosť aj na kvalitné, dobré vzťahy 💞

Mnoho dospelých ľudí nepozná svoje dary, alebo ak ich aj pozná, tak ich nevyužíva. Ani v práci, ani vo voľnom čase. Ak sa pozrieme na dieťa, ktoré nie je ovplyvnené dospelými, školou, požiadavkami… to dieťa vie, čo ho baví, čo chce a silno si to presadzuje. Postupne ide za svojim zámerom, ktorý má uložený hlboko v sebe. Počas našich táborov budeme znovu objavovať naše dary a posvietime si aj na náš zámer či sen. Už teraz sa neviem dočkať. 💗

S mojimi deťmi sme vždy veľa cestovali alebo spoznávali okolie nášho domova. Boli sme vždy pripravení niekam vyraziť, milujem výlety. Aj v našich denných táboroch budeme výletovať 🙂 Pôjdeme do lesa, k rybníku, loďou na Devín alebo na farmu? Spoločne sa s deťmi vždy dohodneme a naplánujeme cestu.

Tvorbe sa venujem dlhodobo. Vždy ma fascinovali rôzne techniky. Počas našich denných táborov okrem iného budeme tvoriť! 👍 Pripravené sú farby, plátna, tričká, nite, látky, koráliky, servítky, kamienky…. Niečo si namaľuješ alebo ušiješ?

Hry jednoznačne patria k prázdninám, hry vonku, vnútri, spoločenské hry… o zábavu bude postarané. Hrať sa budeme aj s našim psíkom Kiss, pozrieme zvieratká v okolí, porozprávame sa so zaujímavými hosťami.

Tábor bude prebiehať v Akadémia Montessori, Čerešňova 2, Chorvátsky Grob, ktorej priestor je plne vybavený Montessori pomôckami. Veľa budeme spoznávať, objavovať.

Teším sa na vás, milé deti. Využite túto jedinečnú príležitosť na sebapoznanie, objavovanie sveta, nových priateľstiev a výziev.

Príspevok pre OZ je 169Euro/ dieťa, 2*159 Euro za 2 týždne alebo za 2 deti.

Prihlasovanie www.akademiamontessori.sk/prihlaska Tešíme sa na vás. Lucka s tímom Akadémia Montessori

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *