Beseda pre rodičov iných detí

Beseda pre rodičov iných detí

Cítiš, že tvoje dieťa je iné? Nemá stanovenú diagnózu, ale jeho správanie je neštandardné a unavuje ťa? Nevieš ako pristupovať k výchove?

Máš dieťa ADHD a neustále skáče a nepočúva ťa? Tvoje dieťa AS len dookola rozpráva o svojich témach a nedá sa zastaviť? Tvoje autistické dieťa je nepredvídateľné, nekomunikuje? Tvoje dieťa má komunikačné ťažkosti a ty netušíš, čo potrebuje? Strácaš sa v jeho a svojich potrebách?

👉 Aj tieto a iné témy otvoríme počas BESEDY PRE RODIČOV INÝCH DETÍ. Ste srdečne vítaní v stredu 28.6.2023 od 18.30-20.30h v rodinnom centre Akadémia Montessori, Čerešňova 2, Chorvátsky Grob.

Teší sa na vás Lucia Dedíková, lektorka Montessori kurzov, Montessori terapeutka, kineziologička, etikoterapeutka a Miška Hriňová, dula. Obe sme mamy iných detí a cítime, že v našom okolí chýba podpora práve pre rodičov, pre ktorých je výchova iných detí tak náročná. Poďme hľadať cestu, aby nám bolo v rodinách dobre, hravo a ľahko.

Rodičovstvo je krásna, ale aj náročná úloha. O to viac, ak je Vaše dieťa iné, chýba Vám podpora širšej rodiny. Príďte načerpať do kruhu rodičov, ktorí zažívajú to, čo Vy.

Prihlasujte sa SMS na číslo 0940321591, príspevok je 15Eur, pre rodičov vo finančnej tiesni je suma vo výške dobrovoľného daru.Viac o centre www.akademiamontessori.skUdalosť https://m.facebook.com/events/774955360835575?view=permalink&id=774955384168906

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *