Letné prázdniny 2023

LETNÁ PRÁZDNINOVÁ ZÁBAVA 2023

Leto, voľno, prázdniny… radosť, smiech, voľnosť…zažite s nami nezabudnuteľné chvíle v pohode, tvorivosti a zábavy. Pripravené máme letné denné tábory pre deti vo veku 6-12 rokov alebo 9-14 rokov bez rodičov. Stretnutia sú zamerané na spoznávanie prírody a jej krás, zvierat, rastlín, športové aktivity, spoznávanie svojich darov a možností, tvorenie i rozvoj zručností a schopností dieťaťa.

V cene táborov je zabezpečená desiata, obed, olovrant a pitný režim (voda), vstupy, lektori, priestory.

Počet miest je limitovaný, pri voľnom mieste dostane rodič informáciu o platbe. Miesto je rezervované po uhradení príspevku.

Pre rodičov s malými deťmi vo veku 1-6 rokov máme pripravené Montessori letné pracovne v centre Akadémia Montessori. Príspevok za 3 doobedia je 99Euro. V cene je desiata, materiál na tvorenie, lektorka, priestory s pripraveným Montessori prostredím. Min. počet detí je 6, max. 10. Presné termíny budú dohodnuté v lete podľa prejaveného záujmu.

VEČER DETÍ v Akadémia Montessori je určený pre všetky deti, ktoré si chcú užiť večerné dobrodružstvo a rodičia dostanú príležitosť mať voľný večer pre seba. S deťmi vo veku 5-12 rokov budeme behať, skákať, loziť, hrať sa, športovať, tvoriť 🙂

Ďakujeme za vašu dôveru. Tešíme sa na vás počas leta. Lucia

Informácie ku kurzu Montessori tábory pre školákov

Každý rok sa stretávame na Čiernej Vode so školákmi a zažívame dobrodružstvá nielen u nás v dedine, ale aj v blízkom okolí alebo v Bratislave. Tábor je zameraný na rôzne pohybové aktivity, počas ktorých spoznávame okolie, prírodu i svoje možnosti, chodíme na výlety a turistiky. Tento rok nás čaká letný denný tábor aj so psíkom Kiss, spoznávanie zvierat, sveta, tvorenie. Počas oddychu v rodinnom centre deti môžu pracovať s Montessori pomôckami a rozvíjať svoje zručnosti. Každoročne nás čaká karneval a záverečná disco! Pre deti od 8 rokov aj štvrtková prespávačka v centre Akadémia Montessori, piatok končíme po obede medzi 13.00-14.00hod.

Tábor je určený pre deti od 6-14 rokov. Skupinka je veľmi malá, minimálny počet 8 detí a max do 15 detí, preto máme možnosť sa osobne spoznať a pracovať na svojich individuálnych projektoch. V cene je zahrnutá strava (desiata, obed, olovrant), pitný režim, vstupy, cestovné náklady, lektori a hostia.

Čas: pondelok – piatok
Dĺžka: 8.00-16.00h
Príspevok: 189Euro / 1 dieťa / 1 týždeň alebo 50Euro / 1 dieťa / 1 deň

Termín: 24.-28. júla 2023 (voľné miesta) a  7.-11. augusta 2023 (voľné miesta)
Vek dieťaťa: 6-14 rokov
Max počet: 15 detí

PRIHLÁŠKA

Informácie ku kurzu Montessori letné chvíle

Užime si spoločne letné chvíle s Montessori… tvorenie, pohyb, hudba, práca, esencie, príroda… Kurz je určený pre rodičov s deťmi vo veku 1-6 rokov, ktorí milujú tvoriť, rozvíjať sa i porozprávať sa o výchove a vzdelávaní svojich detí. Využijeme Montessori pomôcky, knižky, hudobné nástroje i pomôcky na rozvoj pohybu. Spoločný čas strávime v rodinnom centre i vonku v blízkom okolí. V cene je zahrnutá desiata i pitný režim, každé dieťatko odíde s vlastnoručne (s rodičom) vyrobenou Montessori pomôckou.

Čas: júl a august 2023
Dĺžka: 1-3 dni x 3 hodiny od 8.45-11.45h
Príspevok: 99Euro/cyklus alebo 39Euro/poldeň
Vek dieťaťa: 1,5-7 rokov
Max počet: 10 detí so sprievodcom
Sprievodca: Mgr. Lucia Dedíková

Večer detí v Akadémia Montessori

Chcete s partnerom vyraziť do mesta? Nemáte nikoho, kto by s vašim dieťaťom plnohodnotne trávil čas? Miluje vaše dieťa pobyt vonku, rado skáče, lozí, behá, miluje zvieratá či tvorí? Má rado deti, zábavu a jeho kamoši sú odcestovaní a ono sa doma nudí?
Počas leta pripravujeme pre vaše deti výlety, tvorenie, hry a večernú zábavu v Akadémia Montessori. 
Stretávame sa v našom centre Akadémia Montessori, Čerešňova 2, Chorvátsky Grob. Príspevok za dieťa je 17,- Euro. Pre uskutočnenie je potrebný minimálny počet 5 detí vo veku 5 – 12 rokov. V hodnote príspevku je materiál na tvorenie, lektorka, prenájom priestorov. Večera nie je zabezpečená, odporúčame pribaliť dieťaťu suchú večeru alebo snack a vodu, primerané oblečenie, repelent a krém na opaľovanie.
Pred večerom detí vám príde ešte mail s informáciami o večere. Tešíme sa na vás. Lucia

Čas: júl, august, september 2023
Dĺžka: 2,5 hodiny 17.30-20.00h
Príspevok: 17Euro/večer pre 1 dieťa
Vek dieťaťa: 5-13 rokov
Max počet: 10 detí so sprievodcom
Sprievodca: Mgr. Lucia Dedíková

Vaši lektori

Mgr. Lucia Dedíková
Mgr. Lucia Dedíková
Montessori pedagogička, konzultantka, kineziologička, etikoterapeutka
Monika Chorvátová
Monika Chorvátová
certifikovaná lektorka masáží detí a dojčiat, Montessori sprievodkyňa detí
Gabriela Baláková
Gabriela Baláková
sprievodkyňa detí, kreatívna tvorkyňa