Letné zážitkové tábory

Milujete leto, prírodu, slnko, vodu, štebotanie vtáčikov či štebotať s kamošom? Pripravili sme pre vás letný zážitkový tábor.

Čo nás čaká?
Program si tvoríme spoločne s deťmi. Sme sprievodcovia detí, nie ich animátori, preto ich vstup do diania bude veľmi dôležitý. Vedieme deti k samostatnosti, sebadôvere a k prejaveniu svojich potrieb spôsobom, ktorý je príjemný pre všetky strany. Je len na deťoch, či si zvolia výlet na bratislavký hrad, na lezeckú stenu K2, plavbu loďou na Devín, výstup Pajštún, či návštevu Červeného kameňa.

Určite vééééľa času strávime v prírode. Pôjdeme na nejaký výlet, vytiahneme bicykle, pôjdeme si zaplávať. Okrem toho budeme čas tráviť aj v našom rodinnom centre Akadémia Montessori, kde sa môžete zahrať a pracovať s Montessori pomôckami, okrem toho budeme tvoriť, maľovať, kresliť, lepiť, strihať, šiť či vyšívať.  Výber aktivít v centre bude na samotných deťoch.

Pre koho je tábor určený?

V tábore sú vítané deti vo veku 5-12 rokov. V skupinke je max. 12 detí.

Kde sa stretávame?

Každý deň sa stretneme v našom rodinnom a vzdelávacom centre Akadémia Montessori, ak sa nedohodneme vopred inak. Adresa je Čerešňova 2, 900 25 Chorvátsky Grob, časť Čierna Voda.

Kedy sa stretávame?

Stretávame sa denne od pondelka do piatku v čase 9.00-16.00hod.

Termíny, ktoré sú takmer naplnené a budú realizované, vítaní sú ďalší parťáci:

10.-14. augusta 2020