Letné denné tábory a stretnutia 2022

Letné prázdniny v centre Akadémia Montessori

letný denný tábor

Leto sa už blíži, deti si užijú aj tento rok tvorivé a zábavné chvíle v Akadémia Montessori.

Pripravený máme letný denný tábor pre deti bez rodičov. Stretnutia sú zamerané na spoznávanie prírody a jej krás, zvierat, rastlín, veľa času strávime pobytom vonku, výletmi, vyvenčíme psíka, budeme tvoriť, namaľujeme si obraz alebo si vytvoríme ozdoby. Deti budú využívať Montessori pomôcky v centre na obohacovanie svojich zručností.

V cene táborov je zabezpečená desiata, obed, olovrant a pitný režim (voda), lektori, priestory, dohodnutí hostia.

Termíny: 8.-12. augusta 2022, téma CESTOVANIE PO KONTINENTOCH, vek 8-12 rokov (po dohode aj mladšie deti od 6 rokov)

Príspevok je 169,- Euro / 1 dieťa / 5 dní alebo 2 x 159,-Euro pre dve deti

Počet miest je limitovaný, uskutoční sa pri minimálnom počte 10 detí. Ak máme voľné miesto, rodič bude informovaný o platbe. Miesto je rezervované po uhradení príspevku.

PRIHLÁŠKA LETNÝ TÁBOR

DETAILNÁ PRIHLÁŠKA DIEŤAŤA

 

Montessori letné chvíle

Pre rodičov s malými deťmi vo veku 1-7 rokov máme pripravené Montessori letné chvíle, stretnutia 3 x 3 hodiny doobeda. Okrem príjemných chvíľ počas práce detí s Montessori pomôckami sa rodičia dozvedia zaujímavé informácie o Montessori pedagogike, rešpektujúcom prístupe k deťom, o vzťahoch medzi rodičmi, starými rodičmi i deťmi, vyrobíme si Montessori pomôcku alebo namiešame esenciálny olejček, dozviete sa o aj informácie o základných esenciálnych olejoch ai.  Ďakujeme za vašu dôveru. Tešíme sa na vás. Lucia

Termíny: 23.-25. august 2022, vek 1-7 rokov s rodičom alebo dospelým doprovodom

Príspevok je 79,- Euro / 1 dieťa / 5 dní alebo 2 x 75,-Euro pre dve deti

PRIHLÁŠKA LETNÉ MONTESSORI CHVÍLE

Informácie ku kurzu Montessori tábory pre školákov

Každý rok sa stretávame na Čiernej Vode so školákmi a zažívame dobrodružstvá nielen u nás v dedine, ale aj v blízkom okolí. Tábor je zameraný na rôzne pohybové aktivity, počas ktorých spoznávame okolie, prírodu i svoje možnosti. Tento rok nás čaká letný denný tábor so zvieratkami a Montessori cestovanie po kontinentoch. Počas oddychu v rodinnom centre deti môžu pracovať s Montessori pomôckami a rozvíjať svoje zručnosti. Budeme aj tvoriť a tancovať. Každoročne nás čaká karneval s záverečná disco! Tábor je určený pre deti od 6-12 rokov. Skupinka je veľmi malá, preto máme možnosť sa osobne spoznať a pracovať na svojich individuálnych projektoch. V cene je zahrnutá strava, pitný režim, vstupy (okrem večerného kina), cestovné náklady, lektori a hostia.

Čas: pondelok – piatok
Dĺžka: 8.30-16.30h (vo štvrtok deti majú filmový večer a prespávačku v centre, piatok končíme obedom). Možnosť postráženia dieťatka aj pred/po ukončení dňa po dohode s lektorkou, cena 5,-Euro/hod)
Príspevok: 169Euro (2 týždne 2x159Euro alebo 2 kamaráti 2*169Euro)/týždeň alebo 49Euro/deň

Termín: 1.-8. augusta 2022 a 8.-12. augusta 2022
Vek dieťaťa: 6-12 rokov 1. turnus a 8-12 rokov 2. turnus
Min/max počet: 10 detí/16 detí

 

Informácie ku kurzu Montessori letné chvíle

Užime si spoločne letné chvíle s Montessori… tvorenie, pohyb, hudba, práca, esencie, príroda… Kurz je určený pre rodičov s deťmi vo veku 1-6 rokov, ktorí milujú tvoriť, rozvíjať sa i porozprávať sa o výchove a vzdelávaní svojich detí. Využijeme Montessori pomôcky, knižky, hudobné nástroje i pomôcky na rozvoj pohybu. Spoločný čas strávime v rodinnom centre i vonku v blízkom okolí. V cene je zahrnutá desiata i pitný režim, každé dieťatko odíde s vlastnoručne (s rodičom) vyrobenou Montessori pomôckou.

Čas: 19.-21. júla 2022 a 26.-28. júla 2022
Dĺžka: 3 dni x 3 hodiny (9.00-12.00h)
Príspevok: 79Euro/cyklus alebo 29Euro/3 hodiny
Vek dieťaťa: 1-7 rokov
Min/max počet: 6 detí / 10 detí so sprievodcom (dieťa bez rodiča po dohode s lektorom, len deti, ktoré absolvovali Montessori Ateliér)
Sprievodca: Mgr. Lucia Dedíková

Vaši lektori

Mgr. Lucia Dedíková
Mgr. Lucia Dedíková
Montessori pedagogička a konzultantka